top of page
lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Wrocław i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

Zobacz nasze 

obecne promocje

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Planujesz niebawem kupić używany samochód? Może masz na oku upatrzony egzemplarz, ale nie ma czasu, aby odwiedzić sprzedającego samodzielnie, do tego nie czujesz się w pełni sił na samodzielne sprawdzenie? Nasze usługi są właśnie dla Ciebie. Oferujemy kontrole samochodu oraz pełną weryfikacje stanu technicznego. Jeśli interesująca Cię oferta znajduje się we Wrocławiu zostaw to naszej ekipie Sprawdz-Auto.com. Wśród rynku ogłoszeń samochodów używanych można natrafić na wiele ciekawych egzemplarzy, natomiast ze względu na często spotykaną nieuczciwość handlarzy, każdy samochód należy dokładnie sprawdzić. We Wrocławiu i okolicach występuje wiele ogłoszeń samochodów używanych, z tego względu należy zachować szczególną ostrożność. W końcu kto chce wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na wadliwy samochód.

Dlaczego warto wybrać Sprawdz-Auto.com?
Nasza firma zajmuje się diagnostyką samochodów przed kupnem od wielu lat. Pomagamy Państwu znaleźć ten odpowiedni egzemplarz w całej Polsce. Posiadamy około 200 fachowców z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, którzy do każdego zlecenia podchodzą starannie i profesjonalnie. Spośród naszych pakietów wybierz ten najbardziej dla Ciebie odpowiedni, następnie wypełnij formularz wklejając link do ogłoszenia - my skontaktujemy się już ze sprzedającym, umówimy na oględziny i sporządzimy raport. W miarę możliwości każde sprawdzenie samochodu staramy się robić jak najszybciej, jeśli to możliwe nawet w ten sam dzień. W rezultacie otrzymujesz na maila pełny raport z oględzin z wszystkimi informacjami na temat sprawdzanego auta wraz ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem we Wrocławiu?

Nasi eksperci w pierwszej kolejności sprawdzają dokumenty przedstawione przez sprzedającego i ich wiarygodność. Często zdarzają się braki udokumentowanych napraw lub czynności serwisowych, pomimo wcześniejszej deklaracji ich posiadania. Wszystkie wątpliwości zawierane są w raporcie. W następnej kolejności weryfikowane jest nadwozie. Sprawdzenie lakieru odbywa się za pomocą miernika grubości lakieru, ponadto weryfikowane są wszelkie ślady napraw oraz uszkodzenia lakieru ze zwróceniem uwagi na przeszłość powypadkową. Pozwala to stwierdzić do jakich napraw dochodziło i czy auto było naprawiane za pomocą szpachli czy jedynie poprzez wyklepanie oraz ponowne przemalowanie elementu. Niezwykle istotne jest również zwrócenie uwagi na występowanie korozji. Jak wiadomo jakiekolwiek naprawy lub wymiany elementów nadwozia lub konstrukcji potrafią być niezwykle kosztowne. W następnej kolejności sprawdzane są opony, ich grubość bieżnika, rocznik oraz ewentualne uszkodzenia. Komplet opon przyzwoitej marki potrafi kosztować niemało, więc jest to dobry argument do negocjacji ceny w przypadku słabych lub zniszczonych opon. Po tym sprawdzamy szyby i reflektory - ich datę produkcji, ewentualne wymiany oraz uszkodzenia. Pęknięcie na szybie, które czasem nie łatwo zauważyć może doprowadzić do negatywnego wyniku badania technicznego pojazdu, ponieważ diagności są w takim wypadku do tego zobowiązani. Podwozie weryfikowane jest na stacji diagnostycznej. Szczególną uwagę zwracamy na naprawy powypadkowe, stan zawieszenia, układu kierowniczego, korozji oraz ewentualnych wycieków. Oceniamy również stopień zużycia wnętrza oraz tapicerki, włącznie z wyposażeniem. Jazda testowa jest równie ważna. W jej trakcie stwierdzane są właściwości jezdne, zbieżność samochodu oraz dynamika silnika i praca skrzyni biegów. Weryfikujemy samochody we Wrocławiu, w województwie dolnośląskim i w całej Polsce - pomożemy i Tobie.

Zaufaj Sprawdz Auto com - pełne sprawdzenie samochodu przed zakupem Wrocław. 

bottom of page