top of page
lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Tarnów i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Dokładne sprawdzenie samochodu przed zakupem to podstawa późniejszej bezproblemowej eksploatacji. Zwłaszcza wtedy, gdy zakup pochłania dużą część oszczędności. Tysiące ofert zamieszczanych codziennie mogą powodować poczucie bezsilności. W jaki sposób wybrać najodpowiedniejszy egzemplarz? Tutaj wchodzą nasi eksperci. Pomożemy odpowiedzieć Ci na te i wiele innych pytań. Sprawdzenie samochodu przed zakupem w Tarnowie może okazać się nieocenione dla mieszkańców środkowej, północnej i zachodniej Polski, gdzie dystans konieczny do pokonania w celu oględzin auta generował by spore koszty.

Przykładowo: Pan Dariusz znalazł Audi A4B8 w Tarnowie, sam mieszka w Starogardzie Gdańskim, natomiast za wszelką cenę nie chce przepuścić okazji. Do pokonania jest 550 km w jedną stronę, co zajęło by około 7 godzin. Droga obejmuje odcinki płatne, co jednak nie stanowi przeszkody dla Pana Dariusza. Pomimo pośpiechu co jakiś czas trzeba robić przerwy, więc trasa zajmuje 7,5 godziny. Dysponując Oplem Vectrą spalającym 9 litrów benzyny w obie strony zużycie wyniesie 550 zł. Do tego należy doliczyć kawę ze stacji oraz obiad dla siebie i ewentualnie dla szwagra, który miałby wracać kupionym samochodem. Przyjmując optymistyczny wariant, koszt wyjazdu zamknie się w około 650 złotych. Jak łatwo porównać, skorzystanie z usług Sprawdz-Auto.com w tym wypadku nawet w pełnym najwyższym pakiecie wychodzi taniej. Ponad to, oprócz oszczędności czasu i pieniędzy otrzymujesz gotowy raport z pełnym staniem technicznym pojazdu oraz wszystkimi ukrytymi usterkami. 

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Tarnowie?

To jednak jedynie część korzyści. Wybierając sprawdzenie auta w Toruniu przez naszego eksperta poza profesjonalną ekspertyzą zabieramy samochód na stację diagnostyczną. Szczegółowej kontroli poddawane są wszystkie elementy zawieszenia, stan podwozia oraz korozji oraz hamulce i amortyzatory. Ponadto weryfikujemy ewentualne wycieki i ich pochodzenie. Zwracamy również uwagę na ślady jakichkolwiek napraw powypadkowych mogących mieć wpływ na funkcjonowanie pojazdu. Samochód przed zakupem zostanie również zdiagnozowany profesjonalnym komputerem. Sprawdzamy przede wszystkim wszelkie błędy diagnostyczne, usterki systemów elektronicznych stan akumulatora, sondy lambda oraz wszelkie próby wcześniejszego usunięcia błędów. W trakcie oględzin samochodu przed kupnem całość dokumentowana jest zdjęciami wysokiej rozdzielczości, ze zwróceniem uwagi na uszkodzenia lakiernicze. Firma Sprawdź Auto jest liderem w dziedzinie sprawdzania samochodów przed zakupem. Od lat pomagamy klientom znaleźć właściwy egzemplarz pozwalający na bezproblemową jazdę. W naszych szeregach posiadamy diagnostów z wieloletnim doświadczeniem. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością oraz profesjonalizmem. Jeśli to tylko możliwe szczegółowe badanie samochodu, wykonujemy nawet w ciągu 24 godzin od zamówienia. 

Zaufaj naszym ekspertom Sprawdź Auto com - pełna kontrola samochodu przed zakupem Tarnów i okolice.

bottom of page