top of page
lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Kraków i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Zakup samochodu jest dla każdego istotną chwilą. Przedłużające się oczekiwanie może zaowocować kupnem pojazdu, jednak nieuczciwość wielu handlarzy sprawia, że bardzo ważne jest sprawdzenie auta przed zakupem. Interesujący Cię pojazd znajduje się w Krakowie? Sprawdzimy go za Ciebie i doręczymy profesjonalny raport z oględzin. 

Jesteśmy świadomi, że nie wszyscy muszą znać się na mechanice czy na samochodach. Samodzielne sprawdzanie pojazdu nie zawsze będzie skuteczne. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oględziny samochodu przed zakupem w Krakowie i nie tylko realizowane jest przez zespół naszych ekspertów. Współpracujemy z diagnostami na terenie całej Polski. Osoby, które wykonują raporty znają motoryzacje i mechanikę od podstaw, dzięki czemu nasi klienci dostają pełny zakres informacji włącznie z tymi, których sprzedający nie chcą udostępnić. Nierzadko udaje się dzięki temu uchronić przed zakupem pojazdu z ukrytymi wadami, a przekazane przez nas argumenty pozwalają obniżyć cenę pojazdu nawet o kilka tysięcy złotych. 

Działamy na terenie całej Polski. Co ważne, szybkość działania to dla nas priorytet. Inne firmy sprawdzające samochody przed kupnem wykonują oględziny nawet do 4/5 dni roboczych. U nas badanie stanu technicznego samochodu przed zakupem
w Krakowie odbywa się nawet tego samego dnia. Dlatego pracujemy o poniedziałku do soboty, a w wyjątkowych sytuacjach sprawdzenie możliwe jest również w niedziele i święta. Dzięki temu dostają Państwo gotowy raport w większości przypadków w ciągu 24-48 godzin od zgłoszenia zamówienia w Sprawdz Auto.
 

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Krakowie?

Kraków jako stolica województwa jest wypełniona ciekawymi ofertami, dlatego wiele kontroli jest realizowanych właśnie w jej obrębie. Na co zwracamy szczególną uwagę? Na pierwszy ogień idą dokumenty. Sprawdzamy ich autentyczność oraz ważność badań technicznych, przeglądów butli gazowych itp. Wszelkie niezgodności umieszczane są w raporcie z oględzin. Szczególnie istotny etap przy autach świeżo sprowadzonych z zagranicy, nie zarejestrowanych jeszcze w kraju.

Następnym etapem jest kontrola zewnętrzna pojazdu. Rozpoczynamy od szyb. Jakiekolwiek ich uszkodzenia przeważnie wymagają wymiany, a różnice w roczniku produkcji sugerują przeszłość powypadkową. Następnym etapem jest sprawdzenie powłoki lakierniczej profesjonalnym miernikiem lakieru. Pozwala to określić, które elementy były malowane, a które naprawiane przy użyciu szpachli. Równie istotna jest weryfikacja pojazdu pod względem potencjalnej korozji oraz rzetelności wykonanych napraw. Weryfikacja potencjalnych uszkodzeń następuje również po mocowaniu śrub oraz różnicach w grubości szczelin pomiędzy poszczególnymi elementami. Oryginalny lakier nie zawsze oznacza bezwypadkowość i o tym należy pamiętać. Sprawdzając samochód pod względem lakierniczym nie można zapomnieć o podwoziu. Oględziny auta na stacji diagnostycznej pozwalają na dokładną weryfikacje stanu korozji oraz dokładnie pokazują ewentualne ślady napraw elementów konstrukcyjnych.

Naturalnie opisane wyżej czynności to jedynie początek. Kontrola samochodu przed zakupem w Krakowie zajmuje średnio w zależności od pakietu 1.5 do 2 godzin. W usłudze sprawdzenia znajduje się kompleksowy zakres kontroli, który znajdziesz tutaj

Sprawdź Auto com - pełne sprawdzenie samochodu przed zakupem Kraków i nie tylko

bottom of page