top of page
lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Gdańsk i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

Zobacz nasze 

obecne promocje

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Rozważając zakup nowego samochodu z pewnością liczysz na w pełni sprawny egzemplarz, bez ukrytych wad, zgodnie z zapewnieniami sprzedawcy. Naturalnym krokiem po znalezieniu obiecująco wyglądającego ogłoszenia jest zatem kontakt ze sprzedającym i umówienie się na oględziny. Co natomiast jeśli wymarzony samochód znajduje się setki kilometrów? Gdańsk jako miasto na północy Polski oddalone jest od wielu większych miast południa czy zachodu. Licząc, że sprzedający będzie dostępny w weekend i nie trzeba będzie brać wolnego w pracy, pozostaje jeszcze koszt paliwa potrzebny na dojazd. Co jeśli na miejscu rzeczywistość okaże się zupełnie inna niż zapewnienia sprzedającego? Nawet jeśli na pierwszy rzut oka, auto wydaje się bez wad, w gruncie rzeczy może posiadać ukryte usterki i awarie, które w niedługim czasie mogą doprowadzić do kilkutysięcznych napraw. Bez fachowej wiedzy i odpowiedniego sprzętu ich wykrycie jest ciężkie, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z doświadczonym handlarzem lub komisem. Jest inna możliwość.

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Gdańsku?

Gdańsk jest miejscem, w którym znajduje się wiele ciekawych ofert pojazdów i nie warto z nich rezygnować. Zamiast jechać setki kilometrów do niepewne, możesz zlecić nam  sprawdzenie samochodu przed kupnem. Nasze oględziny stanu technicznego auta wykażą wszelkie ewentualne usterki, awarie i konieczne inwestycje. W Sprawdz-Auto.com dzięki szerokiej bazie specjalistów działamy nie tylko w Gdańsku, ale i na terenie całej Polski, a raporty wykonywane są z reguły w ciągu jednego lub dwóch dni od otrzymania zamówienia. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 

Chodzi głównie o Twoją wygodę czyli oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na dojazd do sprzedającego, podczas gdy cała wyprawa może równie dobrze okazać się bezowocna. Z naszą pomocą wyeliminujesz ryzyko takiej sytuacji do zera. Posiadając pełen komplet informacji na chłodno podejmiesz decyzje o zakupie lub jego zaniechaniu. Późniejszą taktykę negocjacyjną możesz uzależnić od wykrytych podczas oględzin usterek. Dzięki współpracy z wieloma diagnostami na terenie całego kraju, badanie samochodu przed kupnem jesteśmy w stanie wykonać nawet w 24 godziny. W jaki sposób przebiegają nasze oględziny? Podstawą jest weryfikacja wszystkich dokumentów. Niezwykle istotny etap zwłaszcza mając do czynienia z handlarzem czy z komisem zajmującym się sprowadzaniem samochodów z zagranicy. Następnie zapoznajemy się ze stanem blacharsko lakierniczym skupiając na śladach przeszłości powypadkowej oraz korozji. Ewentualne uszkodzenia weryfikujemy również na podstawie stanu deski rozdzielczej, poduszek powietrznych, kurtyn bocznych oraz pasów bezpieczeństwa. Następnie sprawdzane na zewnątrz jest stan ogumienia oraz rocznik szyb i świateł wraz z ewentualnymi uszkodzeniami. We wnętrzu przeprowadzamy inspekcję stanu wizualnego oraz sprawności każdego z elementów wyposażenia, a wszelkie braki notowane są w raporcie. Podczas jazdy testowej oprócz silnika i skrzyni skupiamy się na sprawności podzespołów takich jak doświetlanie zakrętów, kontrola trakcji, tempomat, asystent martwego pola itp. W skrzyniach automatycznych zwracamy szczególną uwagę na wszelkie niepokojące znaki takie jak szarpanie lub inne anomalie. W zależności od zamówionego zakresu w późniejszych etapach badamy stan zawieszenia oraz podłączamy komputer do silnika w celu wykrycia błędów. Całość wraz ze zdjęciami oraz rekomendacją zamieszczana jest w raporcie, który jeszcze w tym samym dniu wysyłamy mailowo, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy zawsze dostępnie pod telefonem. 

Zaufaj Sprawdz Auto com - pełne sprawdzenie samochodu przed zakupem Gdańsk. 

bottom of page