lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Szczecin i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

Zobacz nasze 

obecne promocje

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Szczecinie?

Kupno samochodu używanego na ogół wiąże się z silnymi emocjami. Entuzjazm związany z szukaniem wymarzonego egzemplarza przeplata się ze stresem oraz obawami o pomyślny finał transakcji. Mnogość ogłoszeń i dostępnych na rynku modeli może jedynie potęgować to odczucie. Ze reguły na rynku polskim poszukiwane są jak najlepsze samochody za jak najniższa cenę. Niestety w najniższej półce cenowej znajduje się z reguły auta mocno wyeksploatowane, więc takie kryteria często prowadzą do rozczarowania. Problemy zaczynają się gdy podczas oględzin konkretnego, uprzednio wybranego egzemplarza porównywana jest rzeczywistość z informacjami zawartymi w ogłoszeniu. Szczecin jako jedno z największych wysuniętych na zachód miast posiada w swojej ofercie mnóstwo ciekawych ofert. Sąsiedztwo Niemiec sprawia, że handel samochodami używanymi kwitnie, a ceny ze względu na tani transport potrafią być atrakcyjne. Z punktu widzenia polskiego konsumenta Szczecin ze względu na swoje położenie jest jednak mało zachęcającym miejscem. Dojazd z większości większych miast z reguły wynosi kilkaset kilometrów więc wiąże się z całodniową wyprawą. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z rozważenia takiej oferty, wręcz przeciwnie. Istnieją inne sposoby weryfikacji takiego samochodu. Jedną z nich jest skorzystanie z naszej oferty czyli sprawdzenia auta przed kupnem. Weryfikacji na miejscu dokonują nasi przeszkoleni rzeczoznawcy, a po każdych oględzinach sporządzany jest pełny raport stanu technicznego samochodu wraz ze szczegółowymi zdjęciami. 

Grupa Sprawdź-Auto.com  od lat pomaga klientom w wyborze oraz kupnie odpowiedniego samochodu. Pomoc w zakupie auta świadczona jest przez wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz diagnostów mających wieloletnie doświadczenie w branży. Sprawdzenie samochodu przed zakupem możliwe jest w zależności od dostępności sprzedającego już 24 godziny od momentu zamówienia. Po oględzinach wykonywany jest telefon do sprzedającego z naszą rekomendacją czy samochód jest warty uwagi. Naturalnym jest, że nie każdy posiada pełną wiedzę mechaniczną oraz profesjonalny sprzęt do diagnostyki samochodowej. Sprawdzając stan techniczny samochodu samodzielnie nie zawsze możliwe jest wykrycie usterek tym bardziej jeśli są one umyślnie ukrywane przez sprzedającego lub komis samochodowy. Tym bardziej zasadne wydaje się powierzenie oceny stanu technicznego auta profesjonaliście. Po oględzinach jeszcze tego samego dnia przesyłany jest pełny raport sprawdzenia auta W Szczecinie oraz całym województwie Zachodniopomorskim posiadamy bazę zaufanych stacji diagnostycznych, na których dokonujemy oględzin podwozia, stanu  zawieszenia oraz ewentualnych wycieków. Nasi diagności sprawdzą samochód przed kupnem w Szczecinie i w całym województwie. Za każdym razem na życzenie pomagamy w negocjacji ceny. Co oczywiste im więcej wykrytych usterek tym więcej argumentów do negocjacji. Niezależnie od stanu samochodu doradzamy jak zacząć i prowadzić negocjacje oraz szacujemy realną wartość pojazdu na dzień ekspertyzy. Usługa ta w przeciwieństwie do konkurencji jest i zawsze będzie gratis. 

Wystarczy wybrać jeden z naszych pakietów sprawdzenia samochodu przed kupnem, Szczecin i okolice a my zajmiemy się całą resztą. 

Zaufaj naszym ekspertom. Pełna kontrola samochodu przed zakupem w Szczecinie i całym Zachodniopomorskim