lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Rzeszów i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

Zobacz nasze 

obecne promocje

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Według statystyk niewiele osób decyduje się na zakup nowego samochodu w Polsce. Powodów jest wiele, ale głównym z nich jest konieczność wydatku minimum kilkudziesięciu tysięcy złotych. Oferowane przez salony promocje i wyprzedaże zwłaszcza w ostatnim okresie nie są już tak atrakcyjne, a zniżki rzędu kilku tysięcy złotych nie wydają się atrakcyjne. W związku z tym większość rodaków decyduje się na zakup używanego samochodu. Z tego powodu możemy znaleźć wiele komisów i handlarzy trudniących się sprzedażą i sprowadzaniem samochodów z zagranicy. Na wielu popularnych portalach z ogłoszeniami widnieją setki tysięcy ofert samochodów używanych praktycznie z każdej półki cenowej. Jak zatem znaleźć odpowiedni samochód w Rzeszowie? Pierwszym etapem jest naturalnie przeglądanie ofert w Internecie. Dzięki wstępnym poszukiwaniom i rozmowie telefonicznej z właścicielami można dowiedzieć się nieco więcej na temat samochodu i wybrać interesujące nas egzemplarze. Należy pamiętać, że podczas poszukiwań odpowiedniego ogłoszenia nie warto kierować się pośpiechem. Szybkie "okazje" mogą prowadzić do decyzji, których będziemy później żałować. 

Pierwszym etapem, od którego powinniśmy rozpocząć poszukiwania wymarzonego samochodu, jest przeglądanie ogłoszeń znajdujących się w internecie. Możemy dzięki temu wybrać kilka konkretnych modeli, które nas interesują, a także odbyć z ich właścicielami rozmowę telefoniczną. W Rzeszowie jako relatywnie dużym mieście nie ma z tym problemu. Pozwoli to dowiedzieć się o autach nieco więcej i wybrać te egzemplarze, które będziemy chcieli zobaczyć na żywo oraz przetestować. Na szczęście w Polsce możemy znaleźć dość dużo portali ogłoszeniowych, więc z poszukiwaniami nie powinno być większego problemu. Należy jednak pamiętać, że w przypadku zakupu samochodu używanego, pośpiech nie jest wskazany.

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Rzeszowie?

 

 

Oględziny samochodu można oczywiście wykonać we własnym zakresie. W takim wypadku jednak warto znać się na mechanice i posiadać odpowiedni sprzęt. Samodzielne badanie stanu technicznego auta w Rzeszowie czy gdziekolwiek indziej, bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania może skutkować pominięciem kosztownych w skutkach awarii i usterek. W związku z tym dla większości osób na co dzień nie obcujących z motoryzacją może być to utrudnione, a niestety na rynku działa wielu sprzedających, którzy tylko na to liczą. Jeśli nie jesteś pewny samochodu lub nie czujesz się do końca na siłach w związku z jego sprawdzeniem skorzystaj z usługi weryfikacji jego stanu technicznego przez naszego eksperta. Podczas kontroli pojazdu wykryta zostanie każda usterka oraz potencjalna przeszłość powypadkowa. Należy pamiętać, że nie każda szkoda komunikacyjna czy wypadek będą widniały w ogólnodostępnych bazach danych. Często egzemplarze z czystą historią okazują się powypadkowymi. Poza tym część szkód, nie zgłaszanych z OC sprawcy jest naprawiana we własnym zakresie. W takim wypadku niezwykle istotne jest sprawdzenie jakości wykonanych napraw zwłaszcza w przypadku wybuchu poduszek powietrznych. Kwestia bezpieczeństwa podczas korzystania z pojazdu jest dla nas priorytetowa. Oprócz tego, podczas naszych oględzin skupiamy się na dwóch kwestiach - sprawności technicznej pojazdu oraz ewentualnych inwestycjach początkowych. Całość uzupełniamy zbadaniem rzetelności i kompletności dokumentów pojazdu. Jest to szczególnie ważne przy autach sprowadzonych. Brak jakiegokolwiek dokumentu może utrudnić lub uniemożliwić rejestracji. Po oględzinach sporządzany jest dokładny raport, w którym zawieramy wszystkie cenne informacje wraz z rekomendacją czy warto jest kupić dany pojazd. Oprócz tego za każdym razem kontaktujemy się z klientem telefonicznie zaraz po oględzinach, aby był na bieżąco i mógł od razu podjąć decyzje. Skorzystanie z naszych usług jakkolwiek nie należy do najtańszych, ale z doświadczenia wiemy, że rzetelna i kompleksowa weryfikacja stanu technicznego auta przed zakupem za każdym razem pozwala zaoszczędzić setki lub tysiące złotych na negocjacjach lub całkowitym odstąpieniu od zakupu przez znalezione usterki. 

Zaufaj Sprawdz Auto com - pełne sprawdzenie samochodu przed zakupem Rzeszów.