top of page
lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Chrzanów i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Kupno auta jest powodem wielu emocji. Zwłaszcza pierwszy kupowany samochód sprawia, że cały proces jest niezwykle ekscytującym momentem w życiu każdego kierowcy. Aby nie zepsuć swojej przygody z motoryzacją ważny jest wybór odpowiedniego pojazdu, który sprawi zadowolenie z zakupu i późniejszego użytkowania.  Duży odsetek wybieranych samochodów stanowią używane. Poza oczywistymi kwestiami finansowymi pozostają te zdroworozsądkowe. Kilku a nawet kilkunastoletnie auta w dobrym stanie często nie odbiegają jakością i wyposażeniem od dzisiejszych. Jednak co oczywiste na nowych nabywców czekają zasadzki związane głównie ze stanem technicznym samochodu. Jedynym i pewnym sposobem upewnienie się w wyborze jest dokładne badanie stanu samochodu przed zakupem. Jeśli Chrzanów to miejsce, w którym znajduje się interesujący Cię egzemplarz to możemy pomóc. Oferujemy pełną inspekcję stanu technicznego samochodu, a następnie wykonanie raportu. 

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Chrzanowie?

Jako grupa Sprawdz-Auto.com wykonujemy pełne sprawdzenie samochodu przed zakupem w Chrzanowie i okolicach w kilku wariantach zakresu do wyboru. Niezależnie do wyboru pakietu sprawdzenia, możesz być pewny, że oględziny zostaną wykonane bez zbędnej zwłoki, a badanie będzie na tyle rygorystyczne, że wszystkie potencjalne usterki zostaną wykryte. Przez lata pomagamy nowym nabywcom zainteresowanym zakupem używanego auta. Służymy swoją wiedzą, doświadczeniem i radzimy na co zwrócić uwagę w całym procesie zakupu. Weryfikacja auta w Chrzanowie i całym województwie małopolskim nie stanowi dla nas problemu. Z przyjemnością zadbamy o to, aby Twój zakup spełniał oczekiwania i dopasowany był do wszystkich wymagań.

Zaufaj naszym ekspertom Sprawdź Auto com - profesjonalna kontrola samochodu przed zakupem również w Chrzanowie i okolicach.

bottom of page