lista kontrolna

Profesjonalnie sprawdzenie samochodu
przed zakupem Bydgoszcz i okolice

✓ Raport już w 24 godziny

✓ Gotowe argumenty do negocjacji

✓ Kompleksowa pomoc w zakupie samochodu

✓ Profesjonalne zaplecze

✓ Doświadczeni rzeczoznawcy

Zobacz nasze 

obecne promocje

kontrola samochodu przed zakupem
diagnostyka silnika
Szczegółowe kryteria raportów

Sprawdzenie samochodu przed zakupem odbywa się według ściśle określonych kryteriów.

Nie nabijesz się na minę

Nie przepłacisz za auto powypadkowe, ślady jakichkolwiek napraw wykrywamy za każdym razem
Najszybsza realizacja oględzin

Po co czekać? Jeśli nasz ekspert jest dostępny, auto może być sprawdzone w ten sam dzień

Profesjonalne doradztwo

Sprawdzaniem pojazdów zajmujemy się od lat, zyskujesz profesjonalne doradztwo od naszego eksperta.

Gotowe argumenty do negocjacji

Dostajesz od nas argumenty do negocjacji ceny - często udaje się zbić cenę nawet o kilka tysięcy złotych

Pewność
użytkowania

Po ewentualnym zakupie masz pełną wiedzę na temat stanu technicznego auta i potencjalnych kosztów 
logo mechanik

Gdzie sprawdzić auto przed zakupem w Bydgoszczy?

Zakup auta wiąże się z dużym wydatkiem i długim oszczędzaniem. W dzisiejszych czasach mając dostęp do ogłoszeń internetowych zyskujemy dostęp do niezliczonych ilości samochodów używanych. Niestety wielu nieuczciwych sprzedających wykorzystuje naiwność napalonych na szybki zakup nabywców. Sprawia to, że sprawdzenie auta przed kupnem w Bydgoszczy nabiera szczególnego znaczenia. Dobre położenie tego miasta sprawia, że sprzedającym i komisom łatwo sprowadzić nowe egzemplarze z zachodu lub ze Skandynawii. Jak zatem sprawdzić samochód w Bydgoszczy przed zakupem bez konieczności wychodzenia z domu? Odpowiedź jest prosta. Skorzystać z naszych usług weryfikacji stany technicznego pojazdu. Jesteśmy świadomi, że nie każdy posiada profesjonalną wiedzę na temat motoryzacji. Z związku z tym dokonując oględzin samodzielnie i bez odpowiedniego sprzętu z dużym prawdopodobieństwem mogą zostać pominięte istotne wady lub usterki pojazdu. Korzystając z  pomocy naszych specjalistów dostajesz gwarancje rzetelnej weryfikacji stanu auta przed kupnem. Przez lata wielokrotnie chroniliśmy klientów przed pułapkami i nieudanymi zakupami wykrywając każdą najdrobniejszą ukrytą wadę. Skuteczność naszych działań pomaga również w ewentualnych negocjacjach ze sprzedającym. Poprzez znalezione mankamenty o wiele łatwiej negocjować cenę. Zamawiając raport przedzakupowy w sprawdź-auto.com możesz liczyć na szybką i profesjonalną realizację oraz kompleksową obsługę w sprawdzeniu auta przed zakupem Bydgoszcz to miasto, w którym znajduje się wymarzony samochód? Dobrze trafiłeś, jesteśmy w stanie pomóc!

Wybierając u nas pakiet sprawdzenia auta przed kupnem w Bydgoszczy, raport stanu technicznego możesz otrzymać już w 24 godziny o zamówienia. Za każdym razem zawieramy wyraźną rekomendacje dotyczącą sensu zakupu. Oprócz tego przygotowujemy listę usterek oraz ewentualnych wydatków, które nowy właściciel będzie musiał ponieść. Każde oględziny zawierają natomiast szereg informacji z naszej check listy. Na jej podstawie wydawana jest rekomendacja i wycena. Zawsze rozpoczynamy poprzez weryfikacje dokumentów. Jest to szczególnie ważny etap przy autach sprowadzonych lub z komisu. Każda nieścisłość może prowadzić do późniejszych problemów z rejestracją pojazdu, a brak ważnych opłat z reguły generuje dodatkowe koszty dla nabywcy.  W następnej kolejności sprawdzany jest lakier. Zwracamy uwagę na wszelkie niedoskonałości, początku korozji oraz przede wszystkim ślady napraw powypadkowych. W tym celu sprawdzamy oryginalność lamp, szyb, szczeliny pomiędzy poszczególnymi elementami oraz oryginalność poduszek i pasów bezpieczeństwa, ponieważ jak powszechnie wiadomo, regenerowane deski rozdzielcze nie zapewniają w stu procentach bezpiecznego użytkowania. Kolejno weryfikujemy sprawność wyposażenia oraz zużycie wnętrza. Określany jest stopień zużycia podzespołów, na podstawie którego szacujemy oryginalność przebiegu. Przy sprawdzeniu silnika poza jego uruchomieniem oraz pracą zwracamy uwagę na wartości płynów oraz ewentualne wycieki. Następnie odbywana jest jazda próbna, podczas której oceniane są właściwości jezdne, skrzynia oraz zbieżność kół. W zależności od wybranego pakietu możliwa jest również diagnostyka komputerowa, weryfikacja podwozia oraz sprawdzenie składu spalin. Wszystkie informacje zawierane są w raporcie stanu technicznego, który później przesyłamy wraz z profesjonalnymi zdjęciami na maila. 

Nie wahaj się, oględziny auta powierz naszym ekspertom. Pełna kontrola samochodu przed zakupem w Bydgoszczy i całym Kujawsko-Pomorskim.